MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stol 9603132

nr 960 3132

Stol

1880-tal

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

måndag 11 maj 2015
kl 18:46:15

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.